Szukasz bezpiecznego i antyalergicznego czyszczenia bez zastosowania środków chemicznych? Zależy ci na naturalnych metodach w utrzymaniu czystości? Czyszczenie i odkażanie za pomocą pary jest rozwiązaniem dla Ciebie!

Sprężona, gorąca para o temperaturze ok. 155 stopni Celsjusza skutecznie działa na zabrudzenia powierzchni czyszczonych, oddzielając zanieczyszczenia na nich nagromadzone od powierzchni, a także wykazuje działanie dezynfekujące.

JK-CLEAN zajmuje się czyszczeniem i odkażaniem za pomocą pary w Szczecinie oraz okolicach. Samo czyszczenie parowe jest aktualnie jedyną akceptowalną metodą prania materacy łóżkowych – tradycyjne pranie na mokro z użyciem środków czystości, może niestety doprowadzić do zainfekowania wewnętrznych warstw materaca pleśnią czy grzybami, w przypadku niedokładnego wysuszenia.

Czyszczenie parowe to najlepsza metoda na pozbycie się zalegających na powierzchni używanych przez nas codziennie rzeczy drobnoustrojów. Wysoka temperatura wytwarzanej pary w sposób błyskawiczny zabija wszelkiego rodzaju bakterie i wirusy, roztocza kurzu, zarodniki pleśni oraz insekty. Czasami klienci nie zdają sobie sprawy z tego, że czyszczenie i odkażanie za pomocą pary jest jednym z ważniejszych elementów w walce z nawracającymi alergiami i infekcjami wirusowymi. 

Do wykonania czyszczenia bądź powierzchownego odkażenia za pomocą pary niezbędne jest posiadanie odpowiedniego sprzętu, co niestety wiąże się ze sporymi kosztami dla osób indywidualnych. Dlatego też warto skorzystać z usług firm posiadających tego typu urządzenia. Jedną z nich jest właśnie JK-CLEAN w Szczecinie – za pomocą gorącej pary pomaga skutecznie usuwać nawet najtrudniejsze zabrudzenia z czyszczonych powierzchni, bez konieczności używania środków chemicznych i detergentów.

Oferta parowego czyszczenia w Szczecinie skierowana jest do osób, które oczekują naturalnego i bezpiecznego prania materacy, dywanów, wózków dziecięcych, tapicerek oraz wielu innych (sprawdź: Pranie tapicerek Szczecin). Odkażanie parowe natomiast może dotyczyć lokali gastronomicznych, placówek zdrowia, hoteli, gabinetów kosmetycznych. Aplikacja gorącej pary na zabrudzone powierzchnie w sposób dokładny usuwa ze wszystkich szczelin brud, bakterie i drobnoustroje.

Nasze usługi wykonujemy z dojazdem do klienta lub w naszej siedzibie, wszystko zależy od ustaleń, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą!