Czyszczenie i pranie foteli samochodowych, to jedna z wielu czynności związanych ze sprzątaniem samochodów. Oferujemy Państwu usługę kompleksowego sprzątania aut, jak też samo czyszczenie i pranie foteli samochodowych na terenie Szczecina.

Każdy z nas chce otaczać się pięknymi rzeczami i spędzać czas w czystości. Ostatnimi czasy samochód, jest głównym środkiem lokomocji i spędzamy w nim naprawdę dużo czasu w ciągu dnia. Dojazd do pracy, na trening, na zakupy, wyjazdy do rodziny czy na wakacje, delegacje – warto jest spędzać go w czystym i zadbanym pojeździe.

Nie każdy z nas jednak ma czas, aby doprowadzić swoje auto do porządku samodzielnie, dlatego nasza firma wychodzi naprzeciw, oferując czyszczenie i pranie foteli samochodowych oraz pełny pakiet sprzątania auta. 

Wszystko zależy od potrzeb klienta. Często też, bywa tak, że jak czas się znajdzie to niestety nie ma do tego odpowiednich środków i narzędzi.

Wybór opcji w jakiej wykonywana będzie nasza usługa zależy od indywidualnego ustalenia między stronami. Myjemy i dezynfekujemy fotele suchą parą, odkurzamy fotele, pierzemy dokładnie siedzenia przednie, kanapę tylną ale również elementy tapicerki samochodowej.

Jeżeli chcesz, aby Twoje auto w środku znów zyskało dawny blask, zadbaj o nie i powierz fachowcom – JK-CLEAN. Regularne czyszczenie foteli samochodowych pozwala utrzymać je w doskonałym stanie przez dłuższy czas, jeśli jednak nie masz na to czasu, bądź środków – zdecyduj się chociażby na jednorazowe czyszczenie, aby pozbyć się plam, zabrudzeń oraz nagromadzonego brudu i bakterii.

Czyszczenie całych samochodów oraz samych foteli w Szczecinie wykonujemy praktycznie w każdym modelu samochodu. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, posiadających samochody osobowe, jak też do firm mających większą ilość takich samochodów oraz samochodów ciężarowych, dostawczych czy ciągników.

Wykonując nasze zlecenia korzystamy jedynie z bezpiecznych i sprawdzonych kosmetyków i środków czystości, które nie tylko dokładnie czyszczą ale również pielęgnują i konserwują tapicerkę (czytaj więcej o: Pranie tapicerek Szczecin). Znamy się na swoim fachu jak nikt inny w Szczecinie, każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem, wykonywanym w 100% profesjonalnie.

Zapraszamy do kontaktu!