Odkurzanie i pranie to jedne z podstawowych czynności związanych z utrzymywaniem czystości, zarówno pomieszczeń jak i pojazdów.

JK-CLEAN oferuje odkurzanie i pranie na terenie Szczecina, w zasadzie każdej możliwej powierzchni czy pomieszczenia. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na kompleksową usługę sprzątająca, zawierającą w swym zakresie te czynności.

Nasza firma świadczy usługi odkurzania w Szczecinie – w mieszkaniach prywatnych oraz w biurowcach. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i dużymi firmami. Zakres prac powierzonych JK-CLEAN zawsze jest odmienny, gdyż wszystko to zależy od upodobań i zapotrzebowania klienta.

Posiadamy profesjonalne urządzenia do odkurzania i prania, a także wykwalifikowanych pracowników, zajmujących się praniem tapicerki meblowej, samochodowej, odkurzaniem pomieszczeń i pojazdów, praniem małych i dużych elementów wystroju wnętrz.

Celem zapoznania się ze szczegółową ofertą w powyższym zakresie zapraszamy do kontaktu.

Czynności związane z odkurzaniem i praniem dużych powierzchni – jak np. dywanów czy wykładzin zajmują niejednokrotnie bardzo mnóstwo czasu osobom, które na co dzień się tym nie zajmują, dlatego też warto oszczędzić swój czas i energię, oddając te zadania w ręce doświadczonych pracowników, zajmujących się kompleksowym sprzątaniem na terenie Szczecina.

Bardzo często osoby prywatne zlecają odkurzanie i pranie innym, aby w tym czasie móc poświęcić się innym, przyjemniejszym z pozoru rzeczom. Do wykonania zleconych nam usług używamy jedynie sprawdzonych środków czystości, profesjonalnych urządzeń, a nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w tym, czym się zajmują. Dla stałych klientów posiadamy specjalne oferty, dlatego też zachęcamy do korzystania z naszej bogatej oferty.

Odkurzanie dywanów, wykładzin, mebli a także pranie tapicerek Szczecin, elementów wystroju, materiałów, dużych i małych mebli – nie stanowi dla nas najmniejszego problemu, a Państwu może zaoszczędzić czasu i energii.