Toggle menu

Firma sprzątająca Szczecin

Profesjonalne, Kompleksowe sprzątanie

Firma JK-CLEAN specjalizuje się w profesjonalnym myciu i sprzątaniu mieszkań na terenie Szczecina. Posiadamy duże doświadczenie w branży i cieszymy się nieposzlakowaną opinią wśród klientów. Nasza firma to wykwalifikowana kadra, która rzetelnie i dokładnie wykonuje wszystkie swoje obowiązki. Wyróżniamy się świetnymi umiejętnościami i zawsze dbamy o pełne zadowolenie i satysfakcję naszych klientów. W naszej ofercie znajduje się sprzątanie mieszkań, domów jednorodzinnych, a także powierzchni biurowych, budynków wielorodzinnych oraz obiektów handlowych, magazynowych i samochodów.

Zadowoleni klienci
100%

W czasie realizacji usługi sprzątania posługujemy się nowoczesnym sprzętem, który umożliwia efektywne czyszczenie różnorodnych powierzchni. Wykorzystujemy wyłącznie specjalistyczne i profesjonalne środki czystości. Są one dostosowywane do oczekiwań klientów i wymagań w przypadku danego podłoża. Zapewniamy wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny. Dla wygody naszych klientów, jesteśmy dostępni przez siedem dni w tygodniu.
Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.
Zlecenia niestandardowe wymagają wcześniejszej konsultacji.

Każde zlecenie dopasowywane jest indywidualnie względem potrzeb i oczekiwań klienta. Nasza firma to specjalistyczny sprzęt sprzątający, profesjonalne środki czystości, a także doświadczony i wykwalifikowany personel. Wszystko to sprawia, że możemy zaoferować naszym klientom najwyższe standardy obsługi w branży.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz inne podmioty. Działamy na terenie Szczecina oraz okolic.

W skład naszej oferty wchodzą usługi stałe oraz jednorazowe zlecenia.
Zajmujemy się stałym czyszczeniem i sprzątaniem powierzchni biur, hoteli, domów, mieszkań, a także klatek schodowych. Swoje usługi świadczymy również w budynkach użyteczności publicznej, instytucjach i innych.

Nasza firma sprzątająca na terenie Szczecina oferuje również realizację jednorazowych zleceń. Zajmujemy się sprzątaniem powierzchni po remontach czy imprezach okolicznościowych. W zakresie naszych usług jest czyszczenie i konserwacja posadzek, pranie wykładzin, a także mycie okien oraz odśnieżanie. Zapewniamy kompleksową obsługę dla naszych klientów.

+48 663 472 691
ZADZWOŃ DO NAS
Kontaktując się z nami telefonicznie zaoszczędzisz na czasie uzyskując natychmiastową odpowiedź.
CHCESZ UMÓWIĆ SIĘ NA SPOTKANIE?
Możesz skontaktować się z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego bądź wysłać wiadomość na adres: biuro@jk-clean.pl
DNI / GODZINY NASZEJ PRACY:
Pracujemy od poniedziałku do niedzieli. Godziny pracy ustalamy indywidualnie z klientem.
Co wchodzi w zakres naszych usług?
Jesteśmy elastyczni, wszelkie warunki usług ustalamy indywidualnie z klientem.
Zapytaj o wolny termin:
Wyślij zgłoszenie z interesującym Cię terminem wykonania usługi, nie zapomnij zostawić swojego nr telefonu - oddzwonimy !

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy: (wymagane)

Temat

Treść wiadomości