W ofercie JK-CLEAN, oprócz sprzątania pomieszczeń i urządzeń prywatnych, znajduje się również sprzątanie budynków publicznych w Szczecinie czyli inaczej mówiąc – budynków dostępnych dla ogółu obywateli. Takimi budynkami są między innymi urzędy, szkoły, wszelkiego rodzaju placówki kultury.

Sprzątanie budynków użyteczności publicznej, to jedna z naszych specjalności – za każdym razem dokładamy wszelkich starań, abyście Państwo mogli korzystać z miejsc publicznych w najwyższym z możliwych komforcie.

Koszt i zakres usługi sprzątania budynków publicznych w Szczecinie zależy od rodzaju placówki, jaką mamy się zająć, stąd też po szczegółowe informacje każdorazowo zapraszamy do indywidualnego kontaktu. Nasza firma jest godna zaufania, o czym świadczyć mogą same pozytywne opinie dotychczasowych klientów, zarówno mniejszych, jak i większych. Wysoka kultura osobista pracowników oraz ich doświadczenie, to gwarancja zadowolenia z usług naszej firmy.

W zakres podstawowych usług związanych ze sprzątaniem budynków publicznych na terenie Szczecina i okolic wchodzą mi.in.:

  • odkurzanie wykładzin, dywanów i chodników,
  • wycieranie kurzu z mebli oraz ich konserwacja specjalistycznymi preparatami,
  • mycie paneli i podłóg,
  • sprzątanie pomieszczeń sanitarnych i socjalnych,
  • mycie okien,
  • czyszczenie tablic informacyjnych,
  • opróżnianie pojemników na śmieci oraz wymiana worków.

W naszej pracy dbamy nie tylko o zachowanie czystości w miejscach dostępnych dla ogółu odwiedzających ale również w zamkniętych pomieszczeniach przeznaczonych dla pracowników (zobacz: Sprzątanie biur Szczecin) – godziny pracy oraz harmonogram ustalamy indywidualnie z każdą placówką. Oferujemy interesujące abonamenty dla chętnych na stałą współpracę. Nasza firma działa kompleksowo, podejmując się zadań, których nie chcą wykonywać inne firmy. Niezawodność i szybkość realizacji zadań to nasze atuty, a zadowoleni klienci to najlepszy na to dowód.

Do sprzątania budynków publicznych w Szczecinie i okolicach używamy jedynie sprawdzonych środków i najnowszego sprzętu. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, zapraszamy do kontaktu!