JK-CLEAN jako firma specjalizująca się przede wszystkim w sprzątaniu – oferuje Państwu profesjonalne usługi sprzątania domów i mieszkań na terenie Szczecina. Niczym nie skażona opinia wśród klientów i duże doświadczenie w tej branży to nasze główne atuty. Wykwalifikowani pracownicy, z niezwykłą starannością wykonujący swoje obowiązki to również coś co wyróżnia JK-CLEAN na rynku.

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko usługi prania dywanów, tapicerki, sprzątania powierzchni biurowych ale również sprzątania domów i mieszkań prywatnych w Szczecinie i jego najbliższej okolicy. W naszej codziennej pracy dbamy o najmniejsze detale i każdorazowo o zadowolenie klienta po wykonaniu zlecenia.

Podczas wykonywania usługi sprzątania domów i mieszkań używamy jedynie sprzętu najnowszej technologii, każdorazowo przystosowanych do pomieszczeń oraz powierzchni czyszczonych, a także korzystamy jedynie ze sprawdzonych detergentów, w 100% bezpiecznych dla otoczenia. Każde zlecenie jest przez nas wykonywane z należytą starannością, a jego szczegóły ustalane są indywidualnie z klientem. Wysoka jakość i niezwykle atrakcyjne ceny dla każdego – skontaktuj się z pracownikami JK-CLEAN w Szczecinie aby dobrać usługę sprzątania domów i mieszkań do swoich indywidualnych potrzeb.

W ofercie posiadamy zarówno sprzątanie jednorazowe, jak również pakiety okresowe – w zależności od potrzeb oraz częstotliwości sprzątania. Zrobimy porządek w każdym domu, mieszkaniu o każdym możliwym metrażu. Wszystko to sprawia, że nasza firma na terenie Szczecina i okolic, jest w stanie zaoferować klientom najwyższe standardy obsługi w branży sprzątania domów i mieszkań.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty zarówno osoby prywatne, firmy, zajmujące się wynajmem powierzchni mieszkalnych jak również inne podmioty.