Sprzątanie po remoncie jest jedną z najmniej przyjemnych czynności w całym procesie urządzania i remontowania lokali czy domów. Kurz, pył, resztki farby i materiałów budowlanych obecne na całej powierzchni pomieszczenia nie są niczym przyjemnym. Są również takie rodzaje zabrudzeń, których niestety nie da się doczyścić po remoncie zwykłymi środkami czystości dostępnymi w sklepach. Sprzątanie po remontach wymaga bardzo często zarówno specjalistycznego sprzętu, jak i wysokiej jakości silnych środków czyszczących.

JK-CLEAN pozwoli Ci zminimalizować Twój nakład pracy w tym procederze albo całkowicie Cię wyręczy, gdyż sprzątanie po remontach w Szczecinie i okolicach to jedna z naszych usług.

Bardzo istotną sprawą przy każdym sprzątaniu po remoncie jest kolejność wykonywania poszczególnych czynności. Sprzątanie po remoncie zawsze należy rozpocząć od najwyższych poziomów, stopniowo schodząc do niższych. Nawet najlepiej zabezpieczone na czas wykonywania remontu pomieszczenie, wymaga generalnego sprzątania, wszystko to za sprawą pyłów i kurzu.
Na Państwa zlecenie doprowadzamy do idealnej czystości mieszkania, domy, wszelkiego rodzaju pomieszczenia po budowach i remontach.

W naszej ofercie prac związanych ze sprzątaniem po remontach w okolicach Szczecina znajdują się m.in. sprzątanie na sucho, czyli zamiatanie i odkurzanie oraz sprzątanie na mokro, tutaj wszystko zależy od powierzchni – każdorazowo jednak jest to mycie za pomocą specjalnie przystosowanego do tego sprzętu, jak również sprawdzonych detergentów.
Najtrudniej jest osobom bez doświadczenia, poradzić sobie ze wszechobecnym pyłem, który dostaje się w zasadzie w każdą możliwą szczelinę, dlatego też najlepiej jest powierzyć to zadanie profesjonalistom, zwłaszcza wówczas, gdy w pomieszczeniu wykonywano prace związane ze szpachlowaniem, tynkowaniem czy szlifowaniem. Nasz firma zatrudnia jedynie doświadczonych i przeszkolonych w powyższym zakresie pracowników, dlatego też bez obaw o jakiekolwiek zniszczenia czy niedociągnięcia, mogą Państwo powierzyć swoje pomieszczenia w nasze ręce.

Zakres usług związanych ze sprzątaniem po remoncie jest uzależniony od umowy między naszą firmą a klientem. Współpracujemy zarówno z osobami fizycznymi, sprzątając ich powierzchnie biurowe i mieszkalne, jak również z większymi firmami, które zajmują się wykonywaniem takowych remontów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą JK-CLEAN dotyczącą prac sprzątających po remontach w Szczecinie. (sprzątanie Szczecin) – więcej informacji na temat sprzątania na terenie Szczecina.