Firma sprzątająca Szczecin

Firma sprzątająca Szczecin

Firma JK-CLEAN to usługi sprzątające na najwyższym poziomie. Zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem wszelkich obiektów i powierzchni. Świadczymy usługi osobom prywatnym oraz firmom. Wyróżnia nas szybkie i sprawne działanie, pełen profesjonalizm, a także uczciwość i rzetelne wykonywanie obowiązków. Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie i satysfakcja naszych klientów.

Zajmujemy się sprzątaniem biur, domów oraz apartamentów, hoteli oraz innych obiektów i instytucji. Dodatkowo świadczymy jednorazowe usługi sprzątania po remontach, pracach budowlanych czy imprezach okolicznościowych. Zajmujemy się myciem okien, praniem wykładzin, odśnieżaniem oraz innymi pracami w zakresie sprzątania i czyszczenia różnorodnych powierzchni.
Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby prywatne.

W zakresie naszych usług mieści się stała obsługa w biurach, hotelach, domach, mieszkaniach czy na klatkach schodowych oraz w innych budynkach i lokalach. Zapewniamy także realizowanie jednorazowych zleceń sprzątania. Oferujemy naszym klientom pranie i konserwację posadzek, wykładzin, mycie okien oraz usługę odśnieżania.

Oferta dostosowywana jest zawsze w sposób indywidualny. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i specjalistycznymi środkami czyszczącymi. Usługi realizowane są przez doświadczony, wyszkolony personel. To gwarancja wysokiej jakości usług dla każdego klienta.