Sprzątanie po imprezie czy większej uroczystości wzbudza w Państwu niepokój? Myśl o ogromie czasu i pracy, jaki trzeba będzie włożyć w doprowadzenie pomieszczenia po imprezie, niejednokrotnie powoduje, że pomysł organizacji imprezy nie zostaje zrealizowany.

Nasza firma wychodzi Państwu naprzeciw oferując sprzątanie po imprezach w Szczecinie, jak również w jego najbliższej okolicy. Posiadamy niezbędny sprzęt, doświadczonych pracowników oraz dostęp do sprawdzonych środków czystości, aby w najkrótszym z  możliwych czasie doprowadzić obiekt, w którym odbywała się uroczystość do idealnego stanu czystości.

Specjalizujemy się w sprzątaniu pomieszczeń po imprezach w Szczecinie, oferując m.in.:

 

 

  • sprzątanie po ślubach,
  • sprzątanie po chrztach,
  • sprzątanie po komuniach,
  • sprzątanie po urodzinach,
  • sprzątanie po przyjęciach,
  • sprzątanie po imprezach i eventach firmowych.

Zakres wykonywanych prac oraz wycena usługi ustalane są indywidualnie z klientem, w zależności od tego po jakim typie imprezy i jej rozmiarze JK-CLEAN ma wykonać pracę.

Zadbamy o to aby po udanej zabawie, pomieszczenie (czy miejsce znajdujące się na zewnątrz) doprowadzone zostało do tzw. „błysku”. Uprzątamy śmieci, wywozimy śmieci, pomagamy w ustawieniu stołów i krzeseł, myjemy okna, podłogi, odkurzamy, wycieramy kurze, dbamy o każdy detal.

W ofercie oprócz sprzątania po imprezach, posiadamy również sprzątanie przed uroczystościami. Wszystko zależy od tego, jakiej usługi Państwo poszukują.

Współpracujmy z każdym – zarówno z osobami fizycznymi, jak i firmami, oferujemy bogaty wachlarz usług oraz korzystne abonamenty, dla osób, które planują podjąć z nami długoterminową współpracę.

Nasza firma znana jest w Szczecinie z tego, że dopasowuje się do każdego klienta indywidualnie, cechując się dużą elastycznością w wykonywaniu swojej pracy. Profesjonalizm i kompleksowość w branży sprzątania to nasza specjalność. Myśl o zorganizowaniu imprezy, ze świadomością, że ktoś zajmie się doprowadzeniem miejsca, w którym ma się ona odbyć do porządku – z naszą pomocą może być jedynie myślą przyjemną!

Zapraszamy do kontaktu z pracownikami firmy, aby zapoznać się ze szczegółami.