Oferujemy profesjonalne usługi mycia okien na terenie Szczecina oraz okolic. Specjalizujemy się w czyszczeniu nie tylko okien, ale także szyb, witryn w lokalach usługowych, sklepach czy w innych miejscach. Świadczymy usługi czyszczenia elewacji oraz innych powierzchni tego rodzaju. Usługi mycia okien przeznaczone są zarówno dla prywatnych właścicieli domów jednorodzinnych, wspólnot mieszkaniowych, jak i dla firm oraz innych podmiotów.

JK-CLEAN daje gwarancję na to, że będą Państwo mieli najczystsze okna w mieście! Mycie okien w Szczecinie to jedna z naszych głównych specjalności. W naszej ofercie znajduje się mycie okien najróżniejszego rodzaju i wielkości a także nietypowych elementów szklanych czy przeszkleń.

Jak zamówić usługę mycia okien w Szczecinie? Wystarczy się z nami skontaktować najlepiej i najszybciej – telefonicznie albo przez formularz dostępny na stronie.

W trakcie rozmowy telefonicznej możemy ustalić wszelkie szczegóły dotyczące wybranej przez Państwa usługi, wówczas prosimy o przygotowanie przed rozmową informacji na temat tego jaka powierzchnia szklana jest do mycia czy też ile okien i jakiej wielkości tego wymaga – pozwoli to na oszacowanie czasu, który będzie nam potrzebny do doprowadzenia okien do błysku oraz określenia kosztów, a także pozwoli nam zastanowić się jakiego rodzaju sprzętem będzie trzeba to zrobić.

Mycie okien jest takim samym elementem utrzymania czystości pomieszczeń, jak ich regularne sprzątanie, z tym, że robi się to zdecydowanie rzadziej.

Minimalna ilość wykonywanych myć powierzchni szklanych to 2 razy do roku – pozwala to  odpowiednio zadbać o szyby, choć jeżeli jest to możliwe – proponujemy aby wykonywać to częściej, wtedy okna zachowują idealny wygląd i nie niszczeją tak szybko.

Usługę mycia okien wykonujemy na terenie Szczecina i okolic – oczywiście dojazd do klienta w tych okolicach jest bezpłatny, jeśli jednak nasze zlecenie  miałoby być wykonane w dalszej odległości – tutaj koszt dojazdu i usługi jest ustalany indywidualnie.

Jak odpowiednio przygotować okna dla naszych pracowników?

Przede wszystkim pamiętać o tym, że szyby w oknach będą myte z obu stron – wewnętrznej i zewnętrznej, dlatego też należy zapewnić swobodny dostęp do okien oraz uprzątnąć w miarę możliwości parapety. Po dotarciu na miejsce pracownik sprawdzi dokładnie ilość okien, których mycie zostało zlecone, w sytuacji kiedy ich liczba będzie inna niż wskazana w uprzednim kontakcie – opłata zostanie stosunkowo zmniejszona lub zwiększona.

W naszej pracy używamy jedynie sprawdzonych i bezpiecznych dla czyszczonych powierzchni detergentów!

Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę, która doskonale zadba o Państwa okna, pozostawiając nieskazitelną czystość. Działamy szybko, skutecznie i w pełni profesjonalnie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny.

Dla nas liczy się zadowolenie klienta!

W naszej pracy dokładamy wszelkich starań, by byli Państwo w pełni zadowoleni ze zrealizowanej usługi. Zawsze pozostawiamy po sobie lśniące i czyste okna.

Kolejną z naszych polecanych usług jest sprzątanie biur Szczecin.

Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksowym sprzątaniem pomieszczeń, nie tylko samym myciem okien, istnieje możliwość wykupienia opcji zawierającej wszystkie usługi.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.