czyszczenie i odkażanie za pomocą pary

Czyszczenie i odkażanie za pomocą pary

Szukasz bezpiecznego i antyalergicznego czyszczenia bez zastosowania środków chemicznych? Zależy ci na naturalnych metodach w utrzymaniu czystości? Czyszczenie i odkażanie za pomocą pary jest rozwiązaniem dla Ciebie!

Sprężona, gorąca para o temperaturze ok. 155 stopni Celsjusza skutecznie działa na zabrudzenia powierzchni czyszczonych, oddzielając zanieczyszczenia na nich nagromadzone od powierzchni, a także wykazuje działanie dezynfekujące.

JK-CLEAN zajmuje się czyszczeniem i odkażaniem za pomocą pary w Szczecinie oraz okolicach. Samo czyszczenie parowe jest aktualnie jedyną akceptowalną metodą prania materacy łóżkowych – tradycyjne pranie na mokro z użyciem środków czystości, może niestety doprowadzić do zainfekowania wewnętrznych warstw materaca pleśnią czy grzybami, w przypadku niedokładnego wysuszenia.

Czyszczenie parowe to najlepsza metoda na pozbycie się zalegających na powierzchni używanych przez nas codziennie rzeczy drobnoustrojów. Wysoka temperatura wytwarzanej pary w sposób błyskawiczny zabija wszelkiego rodzaju bakterie i wirusy, roztocza kurzu, zarodniki pleśni oraz insekty. Czasami klienci nie zdają sobie sprawy z tego, że czyszczenie i odkażanie za pomocą pary jest jednym z ważniejszych elementów w walce z nawracającymi alergiami i infekcjami wirusowymi. 

Czyszczenie i odkażanie za pomocą pary Szczecin

Do wykonania czyszczenia bądź powierzchownego odkażenia za pomocą pary niezbędne jest posiadanie odpowiedniego sprzętu, co niestety wiąże się ze sporymi kosztami dla osób indywidualnych. Dlatego też warto skorzystać z usług firm posiadających tego typu urządzenia. Jedną z nich jest właśnie JK-CLEAN w Szczecinie – za pomocą gorącej pary pomaga skutecznie usuwać nawet najtrudniejsze zabrudzenia z czyszczonych powierzchni, bez konieczności używania środków chemicznych i detergentów.

Oferta parowego czyszczenia w Szczecinie skierowana jest do osób, które oczekują naturalnego i bezpiecznego prania materacy, dywanów, wózków dziecięcych, tapicerek oraz wielu innych (sprawdź: Pranie tapicerek Szczecin). Odkażanie parowe natomiast może dotyczyć lokali gastronomicznych, placówek zdrowia, hoteli, gabinetów kosmetycznych. Aplikacja gorącej pary na zabrudzone powierzchnie w sposób dokładny usuwa ze wszystkich szczelin brud, bakterie i drobnoustroje.

Nasze usługi wykonujemy z dojazdem do klienta lub w naszej siedzibie, wszystko zależy od ustaleń, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą!